Naprawa zamków

Naprawa zamków Pruszków

Naprawa zamków Pruszków

Kiedy naprawiać zamek?

Zamek w drzwiach jest mechanizmem, który ma przede wszystkim zapewniać bezpieczeństwo. W niektórych sytuacjach przestaje on jednak pełnić swoją funkcję. W tych przypadkach warto zdecydować się na naprawę zamka:

  • po awaryjnym otwieraniu drzwi – często mechanizm nie działa prawidłowo i konieczne jest jego naprawienie,
  • zamek zacina się, a koszt jego naprawy jest mniejszy od kupna i wymiany zamka,
  • gdy zamek jest zabytkowy lub stanowi zabezpieczenie zabytkowych drzwi bądź bramy.

Naprawa zamków jest wskazana w sytuacji, w której zaistnieje jego awaria, a mechanizm nie jest na tyle uszkodzony, aby konieczna była jego wymiana. Jeśli nie chcemy, aby doszło do sytuacji awaryjnej warto także pamiętać o usłudze, jaką jest serwis zamków, który polega na jego regularnej konserwacji i przeglądzie. Taka usługa również znajduje się w naszej ofercie!

Kogo wezwać do naprawy zamków w Pruszkowie?

Pogotowie zamkowe Pruszków to zespół specjalistów od zamków w drzwiach. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy naprawa zamków przebiega szybko i dokładnie. Stale aktualizujemy także wiedzę w czasie branżowych szkoleń, dlatego znamy się nawet na nowoczesnych systemach zabezpieczeń. Każdy nasz zespół posiada pełen wachlarz narzędzi potrzebnych do precyzyjnego wykonania zlecenia, dzięki czemu zamek zostanie prawidłowo zreperowany. To wszystko gwarantuje naszym klientom najwyższe standardy wykonania usług oraz ich sprawną realizację.

To jednak nie wszystko! Jeśli w czasie reperowania zamka okaże się, że mechanizm jest bardzo zużyty, ślusarz z naszej firmy zaproponuje usługę wymiany na nowy. W naszej ofercie znajdują się doskonałej jakości zamki renomowanych producentów, które można nabyć od razu, bez konieczności udania się do sklepu i szukania odpowiedniego mechanizmu. To oszczędność czasu i nerwów!

Zadzwoń do nas i dołącz do grona zadowolonych klientów – naprawa zamków Pruszków: 500-692-600

Kompleksowe usługi ślusarskie dostępne 7 dni w tygodniu!

Naprawa zamków to nie jedyna nasza usługa. Wykonujemy również inne usługi ślusarskie: wymiana zamków, montaż zamków, naprawa zamków, serwis zamków, awaryjne otwieranie drzwi, w tym także drzwi antywłamaniowych. Każde zlecenie realizowane jest przez wykwalifikowanych ślusarzy, z zastosowaniem precyzyjnych, nowoczesnych narzędzi, w sprawny i skuteczny sposób.

Na pomoc Pogotowia zamkowego możesz liczyć w każdej chwili. Jesteśmy do dyspozycji naszym klientów przez cały tydzień w godzinach 06:00-24:00. Do usług wymagających natychmiastowego pojawienia się na miejscu ślusarza przyjeżdżamy tak szybko, jak to tylko możliwe, a na naprawę lub wymianę zamków możemy umówić się na odpowiadającą naszym klientom porę.

Zapraszamy do kontaktu, gdy potrzebne Ci są usługi ślusarskie, takie jak:

Montaż i wymiana zamków
Awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi
Awaryjne otwieranie samochodów
Usługi ślusarskie