Naprawa zamków

Naprawa zamków Pruszków

Naprawa zamków Pruszków

Kiedy naprawiać zamek?

W momencie, gdy zamek od drzwi wejściowych się zacina i wezwiemy ślusarza, jego wizyta kończy się z reguły wymianą zamka. Warto jednak zastanowić się, czy nie lepiej jest zamek naprawić. Oczywiście głównymi warunkami, jakimi powinniśmy się kierować są warunek ekonomiczny (koszt) i warunek estetyczny.

Naprawa zamków – warunek ekonomiczny

• Zamek naprawiamy, gdy koszt naprawy jest mniejszy od kupna i wymiany zamka.
Zamek naprawiamy, gdy koszt dorabiania kluczy dla wszystkich osób z nich korzystających przewyższa koszty wymiany zamka. Dotyczy to zwykle biur, magazynów i instytucji bądź klatek schodowych.

Naprawa zamków – warunek estetyczny

• Zamek naprawiamy, gdy zamek jest unikatowy na rynku. Wymiana na inny model wiązałaby się z przerabianiem drzwi lub nieestetycznym wykończeniu.
• Zamek naprawiamy, gdy mamy zabytkowy zamek, bramę lub drzwi.

Naprawa zamków jest wskazana w sytuacji, w której zaistnieje awaria. Uszkodzenie drzwi wejściowych to blokada jednego z użytkowników na czas oczekiwania na pomoc. Gdy wzywany ślusarz umawia się na dzień później lub w najlepszym razie obiecuje, że może zdąży po południu, mamy stracony co najmniej jeden dzień. W takich momentach na szczęście jest wyjście. Wzywamy Pogotowie Zamkowe w Pruszkowie.

Pogotowie zamkowe w Pruszkowie działa 24 godziny na dobę. Pomaga swoim Klientom o każdej porze dnia i nocy. Działa jak pogotowie ślusarskie przez cały rok, również dni wolne i święta.

Nigdy nie zostawiliśmy Klienta w potrzebie. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy naprawa zamków przebiega szybko i dokładnie. Każda nasza brygada posiada pełen wachlarz narzędzi potrzebnych do precyzyjnego wykonania zlecenia. To wszystko gwarantuje naszym Klientom szybkość reakcji i najwyższe standardy obsługi. Pogotowie Zamkowe w Pruszkowie zapewnia cały pakiet usług ślusarskich. Naprawa zamków to nie jedyna nasza usługa. Wykonujemy również inne usługi ślusarskie:

montaż i wymiana zamków,
awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi,
awaryjne otwieranie samochodów,
ślusarstwo.

W przypadku awarii, jak również innych usług ślusarskich, zapraszamy do kontaktu. Pogotowie Zamkowe w Pruszkowie dyżuruje przez 24 godziny na dobę pod numerem: 500-692-600