Montaż i wymiana zamków

Montaż, wymiana i zakładanie zamków Pruszków

Montaż i wymiana zamków Pruszków

Pogotowie Zamkowe oferuje kompleksową i profesjonalną wymianę zamków na terenie Pruszkowa i okolic. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Zdobywaliśmy wiedzę i umiejętności działając jako pogotowie ślusarskie w Pruszkowie oraz całej Polsce. Pomogliśmy dziesiątkom tysięcy osób, dzięki czemu cieszymy się niesłabnącym zaufaniem klientów.

Wymiana zamków w Pruszkowie – 24 h na dobę


Telefony naszego punktu w Pruszkowie są czynne przez 24 godziny na dobę!
Nasi technicy pełnią dyżury także w święta, dzięki czemu możesz skorzystać w wymiany i montaży zamków dokładnie wtedy, gdy będziesz tego potrzebować. Zakładanie zamków wykonywane przez naszą firmę w Pruszkowie przebiega niezwykle szybko i bez najmniejszych problemów. Jesteśmy od lat polecanymi specjalistami w dziedzinie wymiany zamków.

Oprócz wymiany, montażu i zakładania zamków zajmujemy się również awaryjnym otwieraniem samochodów oraz awaryjnym otwieraniem drzwi i zamków w Pruszkowie.

Wymiana i montaż zamków w drzwiach każdego rodzaju

Przeprowadzamy profesjonalną wymianę zamków w drzwiach każdego typu. Wykonujemy montaż zamków m.in. w drzwiach antywłamaniowych, metalowych, drewnianych i szklanych – niezależnie od tego, czy są to drzwi wejściowe, czy drzwiczki innego rodzaju (np. skrzynki pocztowe, kasetki na pieniądze).


Posiadamy doświadczenie w zakładaniu zamków i wkładek wielu rodzajów – służymy montażem:

  • zamków wpuszczanych
  • zamków nawierzchniowych
  • Panic-Open
  • zamków listwowych, wielowypustowych
  • zamków antywłamaniowych
  • wkładek patentowych do drzwi


Jesteśmy fachowcami – od początku do końca wykonujemy wymianę zamków z najwyższą starannością mając za cel zadowolenie klienta.
Do zakładania zamków używamy wyłącznie profesjonalnych i nowoczesnych narzędzi. Po montażu zamków dokładnie sprawdzamy i testujemy ich działanie – nigdy nie oddajemy do użytku niedoróbek lub niedziałających podzespołów. Wiemy, że od poprawnie wykonanego montażu zamków zależy Twoje bezpieczeństwo – zakładanie i ich wymiana jest dla nas kwestią zaufania, którego nigdy nie zawiedziemy.

Montaż zamków i zakładanie wkładek antywłamaniowych na terenie Pruszkowa

Dysponujemy najwyższej klasy zamkami antywłamaniowymi. Zwiększ swoje bezpieczeństwo dzięki wymianie zamków na doskonałe modele takich firm jak Gerda, Keso, Ikon i wielu innych. Zakładanie zamków antywłamaniowych w wykonaniu Pogotowia Zamkowego w Pruszkowie przebiega niezwykle sprawnie i szybko.

W celu zwiększenia ochrony przed włamaniem polecamy montaż zamków nawierzchniowych – dzięki wymianie zamków na nawierzchniowe zwiększasz poziom bezpieczeństwa zarówno po wyjściu z mieszkania, jak i wtedy, gdy przebywasz wewnątrz.

Zakładanie zamków w najlepszej cenie w Pruszkowie

Jesteśmy jednym z liderów w branży montażu zamków w  Pruszkowie i na terenie całej Polski. Oferowany przez nas najwyższy standard usług przekłada się na zadowolenie naszych klientów, dzięki temu cieszymy się stale napływającymi do nas nowymi zleceniami wymiany i zakładania zamków. W naszej ofercie znajduje się również naprawa zamków oraz regularny serwis drzwi.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi naszego Pogotowia Zamkowego w Pruszkowie, jak i w całej Polsce możemy zaproponować Ci najniższe ceny montażu zamków w branży. Zadzwoń do nas i przekonaj się, jak szybkie, tanie i skutecznie może być profesjonalnie przeprowadzone zakładanie zamków.
Czekamy na Twój telefon przez 24 h na dobę.

Zadzwoń: 500-692-600
Inne usługi jakie świadczymy na terenie Pruszkowa i okolic:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Naprawa zamków
ślusarstwo