Montaż i wymiana zamków

Montaż i wymiana zamków Pruszków

Montaż i wymiana zamków Pruszków

Pogotowie Zamkowe oferuje kompleksową i profesjonalną wymianę zamków na terenie Pruszkowa i okolic. Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w branży, w czasie którego zdobywaliśmy wiedzę i umiejętności oraz pomogliśmy dziesiątkom tysięcy osób. Z tego powodu od lat cieszymy się niesłabnącym zaufaniem klientów.

Wymiana zamków w Pruszkowie

Wymiana zamków w drzwiach to zlecenie, które warto zlecić specjalistom z Pogotowia zamkowego. Dlaczego? Przede wszystkim zadanie to realizowane jest przez nas w sposób kompleksowy, w zakres którego wchodzi m.in. dobór odpowiedniego, dopasowanego do potrzeb zamka. Nabyć go można bezpośrednio od naszych ślusarzy. Zakładanie zamków wykonywane przez naszą firmę w Pruszkowie przebiega niezwykle szybko i bez najmniejszych problemów. Jesteśmy specjalistami od wymiany zamków, gdyż posiadamy w tym zakresie niezbędną wiedzę popartą szkoleniami, a także precyzyjne narzędzia ślusarskie. Stawiamy sobie za cel zaangażowanie w wykonanie usług, indywidualny dobór rozwiązań oraz zagwarantowanie klientom bezpieczeństwa w ich domach.

Oprócz wymiany, montażu i zakładania zamków zajmujemy się również awaryjnym otwieraniem samochodów oraz awaryjnym otwieraniem drzwi i zamków w Pruszkowie.

Cezary Tomasz
Cezary Tomasz
2023-03-18
Super
barbarzyncaa YT
barbarzyncaa YT
2022-12-12
Bardzo dobra usługa polecam z całego serca
David Es
David Es
2022-12-12
Polecam!
Golden .Piotrullo
Golden .Piotrullo
2022-12-11
Bardzo miła i ekspresowa obsługa mega pomocna i czynna do północy
Gaming rex
Gaming rex
2022-12-09
Wszystko profesjonalne, bez uszkodzeń. Szybka i przede wszystkim miła pomoc. Serdecznie polecam i dziękuję.
Janusz Antosz
Janusz Antosz
2022-12-09
Doskonale wykonana. Cena przystępna, a Pan bardzo miły. dzięki wielkie
Arnold Strzykwiewicz
Arnold Strzykwiewicz
2022-12-09
Super usługa! Sprawnie otworzono mi auto. Cena bardzo niska jak na tak szybkie wykonanie.
Arnold Strzykwa
Arnold Strzykwa
2022-12-09
Z całego serduszka polecam! Lepiej wykonane nie mogłobyć!

Wymiana i montaż zamków w drzwiach każdego rodzaju

Przeprowadzamy profesjonalną wymianę zamków w drzwiach każdego typu. Wykonujemy montaż zamków m.in. w drzwiach antywłamaniowych, metalowych, drewnianych i szklanych – niezależnie od tego, czy są to drzwi wejściowe, drzwi wewnętrzne czy drzwi innego rodzaju.

Posiadamy doświadczenie w zakładaniu zamków i wkładek wielu rodzajów – służymy montażem:

  • zamków wpuszczanych,
  • zamków nawierzchniowych,
  • Panic-Open,
  • zamków listwowych, wielowypustowych,
  • zamków antywłamaniowych,
  • wkładek patentowych do drzwi.

Jesteśmy fachowcami – od początku do końca wykonujemy wymianę zamków z najwyższą starannością mając za cel zadowolenie klienta. Do zakładania zamków używamy wyłącznie profesjonalnych i nowoczesnych narzędzi. Po montażu zamków dokładnie sprawdzamy i testujemy ich działanie – nigdy nie oddajemy do użytku niesprawnych mechanizmów. Wiemy, że od poprawnie wykonanego montażu zamków zależy Twoje bezpieczeństwo, dlatego zlecenia podchodzimy z należytą starannością!

Montaż zamków i wkładek antywłamaniowych na terenie Pruszkowa

Pogotowie ślusarskie oferuje także możliwość zakupu zamków i wkładek. Dysponujemy najwyższej klasy zamkami antywłamaniowymi. Zwiększ swoje bezpieczeństwo dzięki wymianie zamków na doskonałe modele takich firm jak Gerda, Keso, Ikon lub innych renomowanych marek. Zakładanie zamków antywłamaniowych w wykonaniu Pogotowia zamkowego w Pruszkowie przebiega niezwykle sprawnie i szybko.

Nasze usługi ślusarskie, takie jak wymiana zamków, montaż zamków, naprawa zamków czy awaryjne otwieranie drzwi świadczymy przez 7 dni w tygodniu, co oznacza, że możesz nas wezwać do zlecenia niemal w każdej chwili. Jesteśmy czynni w godzinach 06:00-24:00, dzięki czemu każdy klient może dobrać odpowiednią porę na wykonanie zlecenia przez jednego z naszych wykwalifikowanych ślusarzy.

Montowanie zamków to nie jedyna usługa ślusarska z naszej oferty!

Jesteśmy jednym z liderów w branży montażu zamków w  Pruszkowie, jak i na terenie całej Polski. Oferowany przez nas najwyższy standard usług przekłada się na zadowolenie naszych klientów i stale napływające zlecenia wymiany i zakładania zamków. Świadczymy jednak również inne usługi ślusarskie, takie jak awaryjne otwieranie mieszkań, domów, awaryjne otwieranie samochodów, a także serwis i naprawa zamków.

Zadzwoń do nas i przekonaj się, jak szybkie i skutecznie może być profesjonalne wykonanie usług ślusarskich: 500-692-600

Inne usługi jakie świadczymy na terenie Pruszkowa i okolic:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Naprawa zamków
ślusarstwo